Kütahya’da trafik ve asayiş uygulamalarında toplam 108 bin 656 TL para cezası uygulandı Kütahya’da trafik ve asayiş uygulamalarında toplam 108 bin 656 TL para cezası uygulandı

İzmit Belediyesi’nin, ihtiyaç sahibi ailelere destek olmak amacıyla organize ettiği toplu sünnet şöleni 6 Eylül Çarşamba günü Cephanelik Spor Kompleksi’nde gerçekleştirilecek.

İzmit Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü, sosyal dayanışma ve yardımlaşma çerçevesinde kentte yaşayan ihtiyaç sahibi ailelere destek olmak amacıyla toplu sünnet şöleni etkinliklerine devam ediyor. Hem ailelere destek sunacak hem de çocuklara güzel anı bırakacak olan şölen 6 Eylül Çarşamba günü Cephanelik Spor Kompleksi’nde yapılacak. 6-12 yaş arası çocukların kabul edildiği toplu sünnet organizasyonunda yapılan değerlendirmelerin ardından başvuruları kabul edilen aileler, çocuklarını anlaşmalı hastanelerde sünnet ettirdi. Operasyonların ardından ise büyük sünnet şöleni düzenlenecek. İzmit Belediyesi; sünnet kıyafetleri, fotoğraf çekimleri, sünnet konvoyu ve ikramlarla çocuklara unutamayacakları anlar bırakacak.

Program saat 16.30’da Cumhuriyet Parkından hareket edecek sünnet konvoyuyla başlayacak. Kuruçeşme, Alikahya, Doğu Kışla ve Orduevi’nden Cumhuriyet Parkı konvoyuyla eş zamanlı servis kaldırılacak. Saat 18.00 itibariyle Cephanelik Spor Kompleksi’ne taşınacak şölen, Kuran tilaveti ve sünnet duasının okunmasıyla başlayacak. Ardından yemek ikramları şarkılar, animatörler, fotoğraf çekimleri, çocuk oyun grupları ve İzmit Belediyesi Kent Orkestrası’nın konser performansı eşliğinde tam bir şölen yaşanacak.