banner600

banner534

"Sur Yapı Tatil Evleri Antalya"daki devre mülkler tatil ve yatırım imkanı sunuyor

- 1+1 evlerin 1 haftalığı haziranda 80 bin TL, temmuz ve ağustosta ise 100 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulan devre mülkler, paylaşım ekonomisi anlayışıyla tatil ve yatırım kavramlarını bir araya getiriyor- Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas:- “Antalya’nın dört mevsim yaşayan iklimi nedeniyle doğanın verdiği bu eşsiz ayrıcalığı dört mevsim tatil formuyla devre mülk alıcısına sunuyoruz"

Genel 24.06.2022, 10:52
3

İSTANBUL (AA) - Sur Yapı, "yeni nesil tatil" anlayışıyla geliştirdiği Sur Yapı Tatil Evleri Antalya ile 1 hafta fiyatına ömür boyu ayrıcalıklı tatil vadediyor.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Sur Yapı Şirketler Grubu, geleceğin yükselen değeri olan "paylaşım ekonomisi" anlayışıyla geliştirdiği Sur Yapı Tatil Evleri Antalya ile tatil ve yatırım kavramlarını bir araya getiriyor.

Sur Yapı Tatil Evleri Antalya’dan devre mülk alanlar, kendi tapulu evlerinde, 5 yıldızlı otel konforunda, ömür boyu dört mevsim tatil seçeneklerine sahip olurken, kullanmadığı dönemlerde kiraya verip gelir elde etme imkânı buluyor.

Antalya devre mülk sahipleri ayrıca günden güne değerlenen tapulu bir mülk sahibi oldukları için yatırımlarını enflasyona karşı koruyabilecek ve değer artışından faydalanabilecek. Yeni nesil tatil anlayışıyla hazırlanan projedeki tatil evleri, haziranda 80 bin liradan, temmuz ve ağustosta ise 100 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

- Tatil ve yatırım bir arada

Açıklamada görüşlerine yer verilen Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas, Sur Yapı Tatil Evleri Antalya projesiyle dört mevsim tatil imkanı sunduklarını belirterek, “Sur Yapı Tatil Evleri Antalya’dan 4 kişilik 1 hafta tatil fiyatına ev alanlar, tapulu evlerinde, 5 yıldızlı otel konforunda, ömür boyu tatil imkânına kavuşacak.” ifadelerini kullandı.

Sur Yapı Tatil Evleri Antalya’nın aynı zamanda kazançlı bir yatırım fırsatı sunduğunu aktaran Elmas, Sur Yapı Tatil Evleri’nden alınacak tapulu devre mülklerin günden güne değer kazanarak kira getirisi potansiyeliyle tatilden para kazanma imkanı da oluşturacağını bildirdi.

Paylaşım ekonomisinin gelecekte yükselen bir değer olarak kendini göstereceğini ifade eden Elmas, şunları kaydetti:

“İnsanlar herhangi bir ürünü ya da hizmeti kullanmadığı zamanlarda ödemek istemiyor. Çağımızın anlayışı paylaşım, sürdürülebilirlik ve verimlilik… Yeni nesil tatil evleri, uygun fiyatlı ve kazançlı tatil sağlayan paylaşım ekonomisini kullanmasıyla ön plana çıkıyor. Sur Yapı Tatil Evleri’nin sakinleri kullandığı dönem içinde tükettiği hizmet kadar para ödeyecek, isteyen tatil hakkını kullanmadığı dönemde yüksek kira getirisiyle devrederek gelir sağlayacak. 5 yıldızlı otel konforuna sahip Sur Yapı Tatil Evleri Antalya, bu yükselen trendi karşılıyor ve kendisine yapılan yatırımı çok kısa sürede amorti etme ile kara geçme şansı sağlıyor. Devre mülkün yatırım değeri katlanarak artarken hem tatil hem de yatırım birlikte elde ediliyor. Sur Yapı Tatil Evleri Antalya’da ömür boyu kullanabilecek devre mülkün tapusu ise hisse oranında ve satın alırken belirlenen tarih aralığında kullanım haklarıyla alıcılara ömür boyu sunuluyor.”

Salgın ve sonrasında pek çok alanda olduğu gibi tatil anlayışında da değişim yaşandığına dikkati çeken Elmas, Sur Yapı Şirketler Grubu olarak değişimi yakından takip ettiklerini, yılların bilgi birikimi ile geleceğin yaşam alanlarını tasarladıklarını aktardı.

Altan Elmas, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Bu anlayışla geliştirdiğimiz turizm sektöründeki ilk yatırımımızı da güçlü bir projeyle gerçekleştiriyoruz. Sektöre sadece dev bir turizm yatırımı kazandırmakla kalmıyoruz aynı zamanda salgın ve sonrasındaki ekonomik konjonktürün değiştirdiği tatil beklentilerine yeni nesil çözümler getiriyoruz. Salgınla birlikte hayatımıza giren yeni normal, birçok kişide kalıcı alışkanlıklar geliştirdi ve değişen ihtiyaçlara paralel olarak insanların doğal bir yönelişi var. Üzerinde titizlikle çalışarak geliştirdiğimiz Sur Yapı Tatil Evleri Antalya’da yeni nesil tatil evleri anlayışına uygun şekilde tatil ve ev kavramlarının yaşamdaki karşılıkları buluşuyor. Öncelikle güven ve konforu buluşturuyoruz. Tatil Evleri konseptinde, evdeymişçesine izole ve güvenlik sağlanırken aynı zamanda 5 yıldızlı bir otelin sunduğu konfor ve hizmetler sunuluyor. Resepsiyondan oda servisine kadar 7/24 tüm otel imkanlarına sahip evinizde her mevsim özel hissetmeniz sağlanıyor ve geriye mis gibi orman havası ile balkonda huzuru yakalamak, 5 yıldızlı tesisin imkanlarından yararlanmak kalıyor.”

- Yüksek tatil fiyatlarına kalıcı çözüm

Elmas, salgın sonrası tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de ortaya çıkan yüksek enflasyon nedeniyle tatil fiyatlarının çok yükseldiğine dikkati çekerek, yeni nesil tatil evlerinin bu soruna da çözüm getirdiğini bildirdi.

Sur Yapı Tatil Evleri projesiyle bir haftalık tatil fiyatına ömür boyu tatil imkanı veren bir ürün sunduklarını aktaran Elmas, “Üstelik içinde bulunduğumuz enflasyonist ortama rağmen, bu ürüne vade farksız taksitlerle sahip olmak ve ömür boyu, hatta gelecek kuşakların bile tatil maliyetini ortadan kaldırmak mümkün. Çünkü Sur Yapı Tatil Evleri’ndeki tapulu mülkünüzü çocuklarınıza, torunlarınıza miras bırakabiliyorsunuz.” ifadelerini kullandı.

Elmas, konukların tercihlerine göre kişiye özel hizmetin çağın olmazsa olmazı olduğunu vurgulayarak,"Bu mantıkla 7/24 otel hizmetleri ön plana çıkıyor. Konuklar ihtiyaçları olan pek çok hizmeti kendi taleplerine göre organize edebiliyor. Diğer taraftan devre mülk sahipleri tek valizle kendi evine yolculuk yapabiliyor.” değerlendirmesinde bulundu.

- Kumsallı yüzme havuzu ve özel plajı ön plana çıkıyor

Altan Elmas, Sur Yapı Tatil Evleri’nin kumsallı yüzme havuzu ve Konyaaltı sahilinde kendine ait bir plajı bulunduğunu belirtti.

Tesisin kumsallı yüzme havuzu, farklı temalardaki havuzları ve aquaparklardan çocuk havuzlarına kadar birçok ayrıcalık sunduğunu aktaran Elmas, şunları kaydetti:

"Kadınlara özel yüzme havuzlarının her biri farklı büyüklükte. Dalga havuzu, kapalı, sıcak ve soğuk su yüzme havuzu ile sonsuzluk ve zen havuzları gibi birçok aktivite alanı devre mülk alıcılarımızın tercihine sunduğumuz geniş yelpaze arasına dahil. Ayrıca cilt ve vücut bakımı ile beden ve ruh sağlığını kapsayıcı Spa & Wellness imkanları, yoga, pilates, voleybol, futbol, tenis gibi spor kulübümüz var. Bisiklet parkurumuz, spor alanlarımız bulunuyor. Çocuklar için gözetmenler eşliğinde açık ve kapalı oyun alanlarımız var. Uzman gözetmenler eşliğinde eğitici ve eğlenceli vakit geçirmelerini sağlayacağız."

Sur Yapı Tatil Evleri Antalya tesisinin, 32 bin metrekare bir ormanlık alana komşu olduğunu belirten Elmas, “Farklı uzunluklarda koşu ve yürüyüş parkur alanları bulunuyor. Komşularla birlikte hoş vakit geçirilebilecek orman alanı içerisinde planlanmış ortak alanlarla unutulmayacak tatilin kapıları aralanıyor. Sur Yapı Tatil Evleri Antalya’da ayrıca sağlıklı bir vücuda ve ruha sahip olmak için spor kulübü, fitness, yoga, pilates, voleybol, kardio, basketbol, mini futbol, tenis ve stüdyo dersleri gibi aktiviteler yapmak mümkün.” ifadelerini kullandı.

- Günlük gezi rotaları ile zengin alışveriş olanağı

Elmas, yılın farklı dönemlerinde Antalya ve komşu kentlerde tarihi ve doğal güzelliğe sahip sayısız merkeze günübirlik tur rotalarının düzenleneceğini aktararak, bu konseptte konukların dört mevsim tatil yapabileceği alternatifler düşünüldüğünü anlattı.

İsteyenlerin Sur Yapı Tatil Evleri bünyesindeki tematik ve özel havuzları, özel plaj ve sosyal tesisleri kullanırken isteyenlerin günü birlik olarak doğa, kültür ya da kış turizmine uygun aktiviteler yapabileceğini ifade eden Elmas, şunları kaydetti:

“Projemiz isteyenlerin nitelikli tatile düzenli olarak ulaşmasına imkan sağlıyor. Antalya’yı merkez kabul ederek alternatiflere bakacak olursak; yeni nesil tatil evleri sakinleri, aynı zamanda dört mevsim tatil yapma imkânı buluyor. Sadece deniz, kum, güneş değil tarih sevenler günübirlik turlarla Olimpos'tan Sagalosos'a antik yolculuğa çıkıyor. Doğaseverler Köprülü Kanyon’da rafting yapabiliyor, Salda Gölü’nde sakinliği kucaklayabiliyor ve Düden Şelalesi’nin eşsiz manzarasının keyfini çıkarabiliyor. Torosların eteğindeki bol oksijenli orman havası, her daireye ait geniş balkonu ve diğer avantajlarıyla projede, geleceğin beklentileri karşılanıyor. Antalya’nın dünyaca ünlü koy ve plajlarında planlanacak tekne turlarıyla keyifli vakit geçirme imkânı sağlanıyor.”

Saklıkent, Alanya Akdağ ve Isparta Davraz Kayak Merkezi’nin Sur Yapı Tatil Evleri Antalya sakinlerine kayak, kızak, snowboard, kar raftingi gibi kış sporları alternatifleri sunduğunu vurgulayan Elmas, “Antalya eşsiz doğası ve iklimiyle aynı gün içinde hem sahilde denize girilebilecek hem de Saklıkent’te kayak yapılabilecek dünyadaki nadir yerlerden biri.” ifadelerini kullandı.

- Kafe, restoran ve mağazalarıyla bir tatilden daha fazlası sunuluyor

Elmas, 7/24 yaşayan bir tesis olarak planlanan Sur Yapı Tatil Evleri Antalya’nın ulaşım ağlarına yakın konumda yer aldığına dikkati çekerek, “Devre mülk alıcıları hemen yanı başındaki Antray’a binerek ister Kaleiçi'nde, ister Konyaaltı'nda ya da Lara'da alışveriş yapıp, Sur Yapı Tatil Evleri Antalya'nın mağazalarında, kafe ve restoranlarında da keyifli vakit geçirebilecekler. ATV, trekking, dağ yürüyüşü, kaya tırmanışı, paintball, offroad gibi uzman kadro eşliğinde açık hava sporlarının da yapılacağı tesisteki devre mülk daireler içerisinde beyaz eşyalar, oturma grupları küçük ev aletleri ve ev tekstili gibi her türlü ihtiyaca cevap veren eşyalar bulunuyor.” değerlendirmesinde bulundu.

- "Antalya’ya yeni turizm bölgesi kazandırdık"

Altan Elmas, Sur Yapı Tatil Evleri Antalya projesiyle aynı zamanda Akdeniz’in incisi Antalya’ya yeni bir turizm bölgesi kazandırdıklarına işaret ederek, “Antalya’nın dört mevsim yaşayan iklimi nedeniyle doğanın verdiği bu eşsiz ayrıcalığı dört mevsim tatil formuyla devre mülk alıcısına sunuyoruz. Turizm sezonunun neredeyse yılın tamamına yayıldığı Antalya’da kış aylarında bile sıcaklık 10 ile 20 derece arasındadır. Bu eşsiz özelliği Antalya’ya Türkiye’nin ‘Turizm Başkenti’ unvanını kazandırıyor.” ifadelerini kullandı.

Sur Yapı Tatil Evleri Antalya’da yer alan evlerin hem geniş balkonlu hem de aynı anda birçok kişinin konaklamasına imkân tanıyacak şekilde tasarlandığını anlatan Elmas, 1+1 evlerin 4 kişi, 2+1 evlerin 6 kişi, 3+1 evlerin ise 8 kişi kapasitesine sahip olduğunu belirtti.

Elmas, Sur Yapı Tatil Evleri Antalya’daki satılık devre mülkleri haziran döneminde peşin alımlarda 80 bin liradan başlayan fiyatlarla sunduklarını, temmuz ve ağustos dönemlerinde ise peşin başlangıç fiyatının 100 bin lira olacağını belirtti.

Sur Yapı Tatil Evleri Antalya’dan taksitle devre mülk almak isteyenlere çok özel bir ödeme planı oluşturduklarını açıklayan Elmas, şunları kaydetti:

“Vadeli ödeme planımızdan yararlanmak isteyenler, toplam tutarın yüzde 35’ini peşin verdikten sonra kalan tutarı vade farksız 24 eşit taksitle ödeyebiliyor. Devre mülk fiyatları, bulunduğu kata, cepheye, metrekareye ve seçilen tarihe göre değişiyor. Sur Yapı Tatil Evleri Antalya’da devre mülk tapusu, hissesi oranında ve satın alırken belirlediği tarih aralığındaki kullanım haklarıyla tümüyle kişinin kendisine aittir.”

Bu arada, Sur Yapı Tatil Evleri Antalya'da 1+1 evlerin dönem içi 1 haftalık devre mülk peşin başlangıç fiyatları şöyle:

"Ocak 35 bin TL, şubat 44 bin TL, mart 51 bin TL, nisan 60 bin TL, mayıs 62 bin TL, haziran 80 bin TL, temmuz 100 bin TL, ağustos 100 bin TL, eylül 69 bin TL, ekim 65 bin TL, kasım 50 bin TL, aralık 35 bin TL."

banner724
Yorumlar (0)
23
açık
Günün Anketi Tümü
Sizce Sinop için hangi projenin yapılması daha önemli?
Namaz Vakti 02 Temmuz 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Trabzonspor 38 81
2. Fenerbahçe 38 73
3. Konyaspor 38 68
4. Başakşehir 38 65
5. Alanyaspor 38 64
6. Beşiktaş 38 59
7. Antalyaspor 38 59
8. Karagümrük 38 57
9. Adana Demirspor 38 55
10. Sivasspor 38 54
11. Kasımpaşa 38 53
12. Hatayspor 38 53
13. Galatasaray 38 52
14. Kayserispor 38 47
15. Gaziantep FK 38 46
16. Giresunspor 38 45
17. Rizespor 38 36
18. Altay 38 34
19. Göztepe 38 28
20. Ö.K Yeni Malatya 38 20
Takımlar O P
1. Ankaragücü 36 70
2. Ümraniye 36 70
3. Bandırmaspor 36 62
4. İstanbulspor 36 60
5. Erzurumspor 36 58
6. Eyüpspor 36 57
7. Samsunspor 36 51
8. Boluspor 36 50
9. Manisa Futbol Kulübü 36 49
10. Tuzlaspor 36 49
11. Denizlispor 36 49
12. Keçiörengücü 36 48
13. Gençlerbirliği 36 48
14. Altınordu 36 45
15. Adanaspor 36 45
16. Kocaelispor 36 44
17. Bursaspor 36 44
18. Menemen Belediyespor 36 38
19. Balıkesirspor 36 12
Takımlar O P
1. M.City 38 93
2. Liverpool 38 92
3. Chelsea 38 74
4. Tottenham 38 71
5. Arsenal 38 69
6. M. United 38 58
7. West Ham United 38 56
8. Leicester City 38 52
9. Brighton 38 51
10. Wolverhampton Wanderers 38 51
11. Newcastle 38 49
12. Crystal Palace 38 48
13. Brentford 38 46
14. Aston Villa 38 45
15. Southampton 38 40
16. Everton 38 39
17. Leeds United 38 38
18. Burnley 38 35
19. Watford 38 23
20. Norwich City 38 22
Takımlar O P
1. Real Madrid 38 86
2. Barcelona 38 73
3. Atletico Madrid 38 71
4. Sevilla 38 70
5. Real Betis 38 65
6. Real Sociedad 38 62
7. Villarreal 38 59
8. Athletic Bilbao 38 55
9. Valencia 38 48
10. Osasuna 38 47
11. Celta Vigo 38 46
12. Rayo Vallecano 38 42
13. Elche 38 42
14. Espanyol 38 42
15. Getafe 38 39
16. Mallorca 38 39
17. Cadiz 38 39
18. Granada 38 38
19. Levante 38 35
20. Deportivo Alaves 38 31
banner637