ZBEÜ Karaelmas Sosyal Bilimler Dergisi (KARES) editör ve alan editörleri toplantısı, Rektör Özölçer’in başkanlığında gerçekleştirildi.

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Karaelmas Sosyal Bilimler Dergisi (KARES) editör ve alan editörleri toplantısı, ZBEÜ Rektörü Prof. Dr. İsmail Hakkı Özölçer’in katılımıyla İletişim Fakültesi Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi.

Toplantıya ZBEÜ Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdürü ve KARES Baş Editörü Doç. Dr. Yücel Namal, editörler Doç. Dr. Gürbüz Arslan ve Öğr. Gör. Şerife Akıncı Tok ile alan editörleri Doç. Dr. Filiz Akar, Doç. Dr. Fadile Gülden Ekmen, Dr. Öğr. Üyesi Arda Karadavut, Dr. Öğr. Üyesi Behice Ceyda Cengiz, Dr. Öğr. Üyesi Soner Sözler, Öğr. Gör. Dr. Çağdaş Albayrak, Öğr. Gör. Dr. Melek Toparlak Şahin, Arş. Gör. Dr. Cem Evrim Aslan, Arş. Gör. Dr. Okan Küçük ve dergi sekreteri Arş. Gör. Dr. Havva Turan katıldı.

Samsun polisi suçlulara göz açtırmıyor Samsun polisi suçlulara göz açtırmıyor

Toplantı, derginin işleyiş süreci ve bundan sonraki sayılarıyla ilgili olarak akademik planlama ve fikirlerin ele alınması sonrası son buldu.

Kaynak: iha