Akçaçam köyünden Kadir Özdoğru’nun eşi, Zeynep, Fitnet, Nimet ve Polisevinde aşçı Yaşar Özdoğru’nun annesi, Engelsiz Yaşam Merkezinde çalışan Ayten Özdoğru, Taşmanlı Köyünden Hasan Öztürk ve Kayıkçıoğlu'ndan emekli Sinan Çin'in kayınvalideleri Nazik Özdoğru vefat etmiştir. Cenazesi bugün Akçaçam köyündeki evinden alınarak öğle namazına müteakip aile mezarlığında toprağa verilecektir. Cenazeye gidecekler için itfaiyeden 11.00'de araç kalkacaktır.