İSTANBUL (AA) - VakıfBank, yenilenen Tüm Hesap uygulaması ile evraksız, uçtan uca dijital bir yapı oluşturuyor ve tüm müşterilerinin diğer bankalardaki hesaplarını görüntüleyip para transferi yapmalarına imkân sağlıyor.

VakıfBank açıklamasına göre, bankanın açık bankacılık hizmetleri kapsamında geliştirdiği ve ticari müşterilerine büyük kolaylık sağlayan Tüm Hesap uygulaması, yeni özellikleriyle artık bireysel müşterileri de kapsıyor.

Devreye alınan yeni özellikleri sayesinde Tüm Hesap ile artık sınırlama olmaksızın tüm VakıfBank müşterileri, diğer bankalardaki hesaplarını, bankaların dijital kanallarına ayrı ayrı girmeye gerek kalmadan VakıfBank Mobil ve İnternet Bankacılığı kanallarından görüntüleyebiliyor ve isterse para transferi başlatabiliyor.

Tüm Hesap ürününde kullandığı teknolojiyi ve sunduğu hizmeti geliştiren VakıfBank, bu sayede VakıfBank Mobil ve İnternet Bankacılığı üzerinden daha kolay, uçtan uca dijital bir yapı oluşturuyor. Yeni Tüm Hesap ile müşteriler evrak yükü olmaksızın, VakıfBank Mobil ve İnternet Bankacılığı kanalları üzerinden işlemlerini gerçekleştirebiliyor.

Excalibur monitörler, hem profesyonellere hem de oyunculara hitap ediyor Excalibur monitörler, hem profesyonellere hem de oyunculara hitap ediyor

Açıklamada görüşlerine yer verilen VakıfBank Genel Müdür Yardımcısı Ferkan Merdan, dijitalde sürekli gelişim göstererek yeniliklere imza atmaya devam ettiklerini belirterek, "Müşterilerimizi dinliyor, veri analizini etkin kullanıyor ve tespit ettiğimiz gelişim alanlarında çalışmalar yapıyoruz." ifadelerini kullandı.

Hızlı, kolay ve güvenli bir dijital bankacılık dünyası sunma noktasında açık bankacılık uygulamalarını etkin şekilde kullandıklarını kaydeden Merdan, şöyle devam etti:

"Bu kapsamda daha önce ticareti kolaylaştıran, işletmelere hız ve çeviklik kazandıran Tüm Hesap ürünümüzü, bireysel müşterilerimize de sunuyoruz. Yenilenen Tüm Hesap ile hesap erişim izni aşamasından itibaren çıktı alıp form doldurma zorunluluğunu ortadan kaldırdık. Bireysel müşterilerimize de diğer banka hesaplarını görüp para transferi yapabilme imkânı sunduk. Dijitalleşme stratejilerimiz kapsamında bankacılık işlemlerinde zaman ve mekân kısıtını kaldırmayı hedefleyerek her türlü kolaylığı müşterilerimizle buluşturmaya devam edeceğiz."