İSTANBUL (AA) - TV+, 9 günlük Kurban Bayramı tatilinde kullanıcılarına özel içerikler sunacak.

Türkiye genelinde konut satışlarında azalma var! Türkiye genelinde konut satışlarında azalma var!

Şirketten yapılan açıklamaya göre, bayram tatilinde oscar ödüllü "Holdovers" ve "Io Capitano"nun yanı sıra "Pig", "The Final Portrait", "Snowden" ve "Snitch" izlenebilecek.

Nicholas Cage'in başrol oyuncusu olduğu Pig, bir yer mantarı toplayıcısının hikayesini anlatıyor.

Çok sayıda Oscar adaylığı ve akademi ödülü bulunan Geoffrey Rush'ın başrolünü üstlendiği The Final Portrait, İsviçreli ressam Alberto Giacometti'nin, Amerikalı yazar James Lord'un portresini çizme sürecini ekranlara taşıyor.

Haziran ayında TV+'ın seçkisine 2 Oscar ödüllü film de dahil oldu.

Bu yıl 5 dalda Oscar'a aday gösterilerek yılın en çok konuşulan filmlerinden olan "En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu" ödüllü "Holdovers" ve Oscar'da "Yabancı Dilde En İyi Film" adaylığı bulunan, mültecilik konusunu ele alan "Io Capitano" sinemalardaki gösterimlerinin ardından ilk kez ve sadece TV+ ekranlarında izleyicilerle buluşmaya devam ediyor.

Formula 1 dünyasını Avusturyalı Niki Lauda ve İngiliz rakibi James Hunt arasındaki rekabet üzerinden izleyiciye aktaran Rush filmi de içerikler arasında yer alıyor.

3 Oscar ödüllü yönetmen Oliver Stone'un yönettiği Snowden casus filmlerini seven kullanıcılarla buluşturuluyor. Eski bir CIA çalışanı olan Edward Snowden'ın, CIA yapılanması hakkında yaptığı ifşayı konu alan film, Luke Harding'in "The Snowden Files: The Inside Story of the World's Most Wanted Man" ve Anatoly Kucherena'nın "Time of the Octopus" kitaplarına dayanarak çekildi.

Uyuşturucu bulundurmak suçundan tutuklanan oğlunu hapisten kurtarmak için savcıyla anlaşma yapan bir babanın uyuşturucu organizasyonu içinden muhbirlik hikayesini konu edinen Snitch ise aksiyonseverlerin beğenisine sunuluyor.

Kaynak: aa