İSTANBUL (AA) - TV+, Kral Şakir'in yaratıcısı Varol Yaşaroğlu'nu, İzmir'de düzenleyeceği etkinlikte çocuklarla bir araya getirecek.

Turkcell'den yapılan açıklamaya göre, içerik platformu TV+, üç yıldır İstanbul'da Kral Şakir'le çocukları buluşturduğu etkinliği, bu sene İzmir'e taşıyacak.

Dinçer Lojistik ile Toktut Derneği depremden etkilenen şehirlere temiz içme suyu sağlıyor Dinçer Lojistik ile Toktut Derneği depremden etkilenen şehirlere temiz içme suyu sağlıyor

TV+ ana sponsorluğunda, Varol Yaşaroğlu'nun katılımıyla, 11 Şubat'ta İstinyePark İzmir'in ev sahipliğinde düzenlenecek etkinlikte, çocuklara Kral Şakir'in hikayesi anlatılacak. Çizim atölyesinde Kral Şakir çizmeyi öğrenen çocuklar, çeşitli aktivitelerle de keyifli vakit geçirecek.

Etkinlikler, 14.00'ten 19.00'a kadar devam edecek. Gün içindeki etkinliklerin tamamının ücretsiz olduğu bu programa, 6-12 yaş aralığındaki çocuklar katılabilecek. Çocuklar, Kral Şakir'le tanışacak, sahnede "zumba" yapacak ve Varol Yaşaroğlu ile Kral Şakir karakterini çizecek.

Kaynak: aa