Türkiye’de İş Dünyası dergisi, yurt dışı açılımlarına devam ediyor. Global yolculuğuna ilk olarak Almanya ile başlayan dergi, bu defa Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ndeki iş fırsatlarını masaya yatıracak.

İhlas Medya Grubu’nun aylık ekonomi dergisi Türkiye’de İş Dünyası, ülke dışındaki ikinci önemli buluşmaya imza atıyor. İlk yurt dışı açılımına 2022 yılında Almanya’da başlayan ve bölgedeki yatırım fırsatlarını değerlendiren Türkiye’de İş Dünyası dergisi bu etkinlikte büyük bir başarıya imza atarak bu yıl Almanya’da üçüncü etkinliği yaptı. Dergi bu defa Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde yatırım fırsatlarını masaya yatırıyor.

İş Bankası "Karneni Göster Kitabını Al" kampanyası 17 yaşında İş Bankası "Karneni Göster Kitabını Al" kampanyası 17 yaşında

“Emlak ve gayrimenkul sektörü değerlendirilecek”

Emlak ve gayrimenkul sektöründeki fırsatları değerlendirmek isteyen yatırımcıları bir araya getirmek üzere iki önemli zirve gerçekleştirecek olan Türkiye’de İş Dünyası dergisi, alanında uzman isimleri yine bu etkinlikte buluşturacak. 11 Haziran Salı günü Özge Özler iş birliğinde gerçekleştirilecek olan Kıbrıs Zirve 1 toplantısı ile yatırım fırsatları masaya yatırılırken, 12 Haziran Çarşamba günü Girne Amerikan Üniversitesi Karmi Kampüsü’nde düzenlenecek Kıbrıs Zirve 2 programında iki ülke arasındaki iş birliği ve iş fırsatları konuşulacak.

Kaynak: iha