2023 - 2024 Eğitim Öğretim yılı Okul Sporları Geleneksel Türk Okçuluk Müsabakası Boyabat Daylı Stadyumunda gerçekleştirildi.

Oldukça çekişmeli geçen yarışmanın dereceleri ise şöyle:

Bireysel Kategoride;

Minik Erkekler
İl 1.'si Ömer Peker - Türkaylar Yatılı Bölge Ortaokulu
İl 2.'si Muhammed Eymen Kanber - Boyabat Uygur Özay İlkokulu
İl 3.'sü Emirhan Yaylacı - Boyabat Cengiz Topel Ortaokulu

Minik Kızlar
İl 1.'si Zehra Akşit - Boyabat 100.Yıl Cumhuriyet Ortaokulu

Küçük Erkekler
 İl 1.'si Enes Toka - Boyabat Fatih Sultan Mehmet İmam Hatip Ortaokulu 
İl 2.'si Ali Berat Yılmaz - Boyabat Cengiz Topel Ortaokulu
İl 3.'sü Mehmet Taştekin - Boyabat Cengiz Topel Ortaokulu

Küçük Kızlar
İl 1.'si Didem Karaboğa - Boyabat Cengiz Topel Ortaokulu
İl 2.'si Betül Yılmaz - Boyabat Fatih Sultan Mehmet İmam Hatip Ortaokulu
İl 3.'sü Sevde Aslan - Boyabat Mehmet Albayrak Hafız İmam Hatip Ortaokulu

Yıldız Erkekler
İl 1.'si Hüseyin Deveci - Boyabat Cengiz Topel Ortaokulu
İl 2.'si Batuhan Taşçı - Boyabat Fatih Sultan Mehmet İmam Hatip Ortaokulu 
İl 3.'sü Yasin Okumuş - Boyabat Cengiz Topel Ortaokulu 

Yıldız Kızlar
İl 1.'si Elif Aslan - Boyabat Fatih Sultan Mehmet İmam Hatip Ortaokulu
İl 2.'si Medine Can - Boyabat Cengiz Topel Ortaokulu
İl 3.'sü Zeynep Üstün - Sinop Seyit Bilal İmam Hatip Ortaokulu

Genç Erkekler A
İl 1.'si Emir Osman Koşar - Boyabat Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi

Otogar kavşağında trafik kazası: 1 yaralı Otogar kavşağında trafik kazası: 1 yaralı

Genç Erkekler B
İl 2.'si Mertcan Kasab - Boyabat İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Genç Kızlar A
İl 1.'si Hümeyranur Doğdu - Boyabat İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
İl 2.'si Nisa Nur Demiray - Boyabat İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Genç Kızlar B
İl 1.'si Nazlı Urhan - Boyabat Türk Telekom Fen Lisesi
İl 2.'si Bahar Yaren Taşçı - Boyabat İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
İl 3.'sü Şehri Nur Dağıstanlı - Boyabat Türk Telekom Fen Lisesi

Takımsal Kategoride

Küçük Erkekler
İl 1.'si Boyabat Cengiz Topel Ortaokulu

Küçük Kızlar
İl 1.'si Boyabat Cengiz Topel Ortaokulu
İl 2.'si Boyabat Fatih Sultan Mehmet İmam Hatip Ortaokulu

Yıldız Erkekler
İl 1.'si Boyabat Cengiz Topel Ortaokulu

Yıldız Kızlar
İl 1.'si Boyabat Cengiz Topel Ortaokulu

Genç Kızlar B
İl 1.'si Boyabat Türk Telekom Fen Lisesi

Sporcuları kutlayan TGTOF Sinop İl Temsilcisi Murat Kanber, "Yarışmaya katılan tüm sporculara, velilere, misafirlere ve organizasyonda görev alan herkese teşekkür ederim, derece alan tüm sporcularımızın başarılarının devamını dilerim" dedi. 

C790Cd20 90B7 4A9B Bdff 83C2E57Bb749F51935Ad 837A 4Ac6 8A1F Eaae9D68F862Bfc0Cc7E 0571 4537 8831 5B5155D7D766C9Ec0E23 49C7 48Be B1E1 7071E4578A3045C4685C B6E6 46Ba 90Cf 942028Baf81F

Muhabir: Merve Yerli