Ankaragücü Başkanı İsmail Mert Fırat’tan olağan seçimli genel kurul toplantısı öncesi açıklamalar: Ankaragücü Başkanı İsmail Mert Fırat’tan olağan seçimli genel kurul toplantısı öncesi açıklamalar:

ANTALYA (AA) - Türk Hava Yolları Dünya Golf Kupası Amatör Serisi'nde finalin aralık ayında Antalya'da gerçekleştirileceği bildirildi.

Gloria Golf Club'da yapılan açıklamaya göre, toplam 8 binin üzerinde golf oyuncusunun katılım sağlayacağı dünyanın en büyük kurumsal golf etkinliği olan Türk Hava Yolları Dünya Golf Kupası, nisandan kasıma kadar 73 ülkede düzenlenecek. 117 eleme turnuvasının kazananları, aralık ayında Gloria Golf Club'da düzenlenecek Türk Hava Yolları Dünya Golf Kupası Amatör Serisi'nin finaline katılmaya hak kazanacak.

Bu yıl finalistler, Türkiye'ye Türk Hava Yolları'nın "business class" konforu ile uçacak ve doğanın lüks ile buluştuğu Gloria Serenity Resort Belek'te Türk misafirperverliğinin en güzel örneklerini deneyimleyecek.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Gloria Hotels & Resorts Yönetim Kurulu Başkanı Yunus Özdemir, bu yıl ikinci kez turnuva finaline Antalya'da ev sahipliği yapacak olmaktan gurur duyduklarını belirtti.

Özdemir, "Bu yıl sekizinci yılına giren Türk Hava Yolları Dünya Golf Kupası, Türk misafirperverliğinin tüm dünyada daha fazla tanınmasına da katkıda bulunuyor. Biz de Gloria Hotels & Resorts olarak bu muhteşem etkinliğin bir parçası olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz." ifadelerini kullandı.

Kaynak: aa