Geçtiğimiz günlerde Büyük Birlik Partisinde yaşanan üst düzey istifalar ardından istifa eden isimler Deva Partisi'ne geçmişti.

İstifalar ardından yeniden teşkilatlanan ve yeni il başkanının atamasının yapıldığı Büyük Birlik Partisinde il binasının açılışı için sayılı günler kaldı. 2 Aralık Cuma günü yapılacak il başkanlığı açılışı öncesi kentin muhtelif yerlerine billboard afişleri yerleştirildi.

Sinop Orman Bölge Müdürlüğü'nün önünde yer alan billboardlarda ise 2 partinin çekişmesi yansıdı.

Büyük Birlik Partisi ile DEVA Partisinin afişlerinin yer aldığı billboardlarda Büyük Birlik Partisi vatandaşlara 2009 yılında hayatını kaybeden BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu’nun “Bir saniyesine bile hakim olamadığımız, hükmedemediğimiz bir dünya için bu kadar fırıldak olmaya gerek yok" sözüyle seslenirken, DEVA Partisi ise iktidara gelmeleri halinde gençlere yönelik hayata geçireceği projeler hakkında bilgiler verdi. .

CHP’li Karadeniz, aile hekimliği çalışanları için kanun teklifi verdi CHP’li Karadeniz, aile hekimliği çalışanları için kanun teklifi verdi

Geçtiğimiz günlerde Büyük Birlik Partisinden yaşanan istifalar ardından parti tarafından asılan billboardlarda yer alan söz, istifa sonrası bir gönderme olarak yorumlandı.