Başkan Aral'dan, Vali Özarslan'a ziyaret Başkan Aral'dan, Vali Özarslan'a ziyaret

Geçtiğimiz gün geçirdiği kalp krizi nedeniyle hayatını kaybeden Sinoplu şehit polis Hasan Yılmaz’ın babası 71 yaşındaki Kıbrıs Gazisi Nurettin Yılmaz için cenaze töreni düzenlendi.    

Türk bayrağına sarılı tabutu ile tören mangası tarafından omuzlarda taşınan Gezi Nurettin Yılmaz, merkeze bağlı Kabalı Köyü Ekşioğlu Mahallesi’nde kılınan cenaze namazının ardından gözyaşları ve dualarla toprağa verildi.

Cenazeye Sinop Valisi Dr. Mustafa Özarslan, Sinop İl Emniyet Müdürü Tarıkhan Çetiner, Sinop İl Jandarma Komutanı J.Kd.Albay Ferhat Kuran, kurum müdürleri, STK temsilcileri, gaziler ve güvenlik güçleri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

MERHUM GAZİNİN OĞLU ŞEHİT POLİS KABRİ BAŞINDA ZİYARET EDİLDİ
Merhum gazi Nurettin Yılmaz’ın ailesine taziyelerini ileten Vali Dr. Mustafa Özarslan ve protokol üyeleri, cenaze töreni ardından, Ankara Emniyet Müdürlüğü kadrosunda görevli iken Nevruz Kutlamaları için geçici görevle gittiği Mersin ilinde Panzer aracının devrilmesi sonucu 21.03.2002 tarihinde Şehit olan polis memuru Hasan Yılmaz’ın kabrini ziyaret ederek dua etti.