ANKARA (AA) - Sakarya Elektrik Dağıtım AŞ (SEDAŞ), yönetim ve kalite bilincinin yaygınlaşması ve benimsenmesi için faaliyet gösteren Türkiye Kalite Derneği'nin (KalDer) üyesi oldu.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Sakarya, Kocaeli, Bolu ve Düzce İllerinin elektrik dağıtım faaliyetini yürüten SEDAŞ'ın KalDer üyesi olması dolayısıyla düzenlenen sertifika töreni, Sakarya'daki Teknik Eğitim Merkezinde gerçekleşti.

Açıklamada görüşlerine yer verilen SEDAŞ Üst Yöneticisi (CEO) Dr. Necmi Odyakmaz, mükemmellik kültürünü benimseyen ve ülkenin yaşam kalitesini artırma misyonu ile çalışan Türkiye Kalite Derneği'nin bir parçası olmaktan mutluluk ve gurur duyduklarını ifade ederek, şunları kaydetti:

Kadın liderler Z kuşağın radarında Kadın liderler Z kuşağın radarında

"KalDer'in sağladığı eğitimler, etkinlikler, deneyim paylaşımları ve teknik geziler gibi hizmetlerinin şirketimize katkı sağlayacağına inanıyorum. Ulusal kalite bilincinin oluşturulması, geliştirilmesi ve mükemmellik modeli uygulamalarının yaygınlaştırılmasına ülkemizde öncülük eden dernek ile iş birliği çalışmalarımızı Regülasyon ve Uyum Direktörlüğümüze bağlı Stratejik Planlama ve Geliştirme Müdürlüğümüz üstlenecek. Hedefimiz her zaman olduğu gibi müşterilerimiz ve onlara sunduğumuz hizmetin kalitesini artırmaktır. Üyeliğimizin şirketimize büyük katkı ve kazanımlar getirmesini temenni ederim."