Kayserispor sahasında kazanmak istiyor Kayserispor sahasında kazanmak istiyor

Ordu Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığı ekipleri, okul kantinleri, toplu taşıma araçları, ticari taksiler ve okul servilerine yönelik denetimlerini arttırdı.

Vatandaşların toplu taşıma hizmetlerinden, seri, güvenli ve konforlu bir şekilde yararlanmalarını sağlamak amacıyla Ordu Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı ekipleri, toplu taşıma araçları, ticari taksiler, personel ve okul servis araçlarının mevzuatlara uygun bir şekilde çalışmalarına yönelik denetim ve kontrollerini rutin olarak gerçekleştiriyor.

Büyükşehir Belediyesi’nden alınması zorunlu olan ruhsat ve servis aracı özel izin belgesi, ücret tarifeleri, araçların belgesine kayıtlı olan sürücü tarafından kullanılıp kullanılmadığı, klimaların çalışıp çalışmadığı, fazla yolcu ile zaman tarifeleri kontrol edildi. Ayrıca araçlarda, Büyükşehir Belediyesi tarafından konan kurallara riayet edip etmediğine yönelik de denetimler gerçekleştirildi. Ekipler tarafından ayrıca okul kantinlerine yönelik de denetimler gerçekleştirildi.