Anadolu Üniversitesi’nin sosyal medya hesabından yapılan “Menüyü Sen Belirle” anketiyle, yeni akademik yılın ilk menüsü öğrenciler tarafından seçildi.

Öğrenci dostu fiyatlarla üç öğün, besleyici menüler sunan Anadolu Üniversitesi, yemekhane hizmetlerinde öğrencilerini memnun edecek bir uygulamayı daha geçtiğimiz yıl hayata geçirmişti. Bu çerçevede yeni akademik yılın başlangıcı için sosyal medya hesaplarından gerçekleştirilen “Menüyü Sen Belirle” anketiyle, akademik yılın ilk öğle yemeği menüsü yine öğrencilerin tercihine sunuldu. Keyifli ve eğlenceli paylaşımlarla gerçekleşen anketin sonucunda oy çoğunluğuyla öğrencilerin belirlediği menüsü ezogelin çorbası, çıtır piliç, nohut (vejetaryen), şehriyeli pirinç pilavı ve ayran oldu.

Kayıt dışı kiralama yapanlara bir yılda 2 milyon TL ceza Kayıt dışı kiralama yapanlara bir yılda 2 milyon TL ceza

Yeni akademik yılın açılışı olan 2 Ekim Pazartesi günü servis edilecek olan öğle yemeği menüsünün anketine 50 bine yakın öğrenci katılım gösterdi. Öğrencilerin oylamasına sunulan anket Anadolu Üniversitesinin resmî sosyal medya adresinden paylaşıldı. Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fuat Erdal’ın girişimleriyle 2023-2034 akademik yılı boyunca devam edecek uygulama ile her ayın ilk günün menüsü öğrenciler tarafından belirlenecek. Öğrenciler, “Menüyü Sen Belirle” anketine Anadolu Üniversitesinin resmî sosyal medya hesabı üzerinden katılabilecek.