İSTANBUL (AA) - Multinet Up, MultiNet yemek kartı kullanıcılarına yönelik indirim fırsatı sunan yeni bir işbirliğine imza attı.

Samsun’da arıcılara kovan ve malzeme desteği Samsun’da arıcılara kovan ve malzeme desteği

Multinet Up'tan yapılan açıklamaya göre, SIXT Rent A Car yurt içi ofislerinden gerçekleştirilecek araç kiralamalarında Opel Mokka, Renault Captur, Peugeot 2008 ve benzeri araçlar günlük 1.100 TL, Renault Clio ve Renault Tailant araçları ise günlük 650 TL fiyatlandırma ile MultiNet yemek kartı kullanıcılarına sunuluyor.

Araç kiralama firması olan ve yaklaşık 110 ülkede 2100'ü aşkın şubesiyle hizmet veren SIXT Rent A Car iş birliği ile gerçekleştirilen kampanya, yurt içi SIXT Rent A Car ofisleri üzerinden yapılan 1-14 gün arası kiralamaları kapsıyor. Rezervasyon dönemi 30 Kasım 2023'te, kiralama dönemi ise 31 Aralık 2023'te sona erecek.

Kampanyadan yararlanmak için SIXT Rent A Car ofislerinde MultiNet kartının ya da Multinet Up'ın mobil uygulaması olan MultiPay hesabının gösterilmesi gerekiyor. Sadece yurt içi SIXT Rent A Car ofislerinde geçerli olan kampanya, başka bir promosyon ya da teklif ile birleştirilemezken, aylık ve uzun dönem kiralamalarını da kapsamıyor.