İSTANBUL (AA) - Motor Aşin, Logo Yazılım'la dijital dönüşüm için işbirliği yaptı.

Motor Aşin ve Logo Yazılım'dan yapılan ortak açıklamaya göre, Motor Aşin, müşteri memnuniyetini ve operasyonel verimliliği artırmak için Logo Yazılım işbirliğiyle dijital dönüşüm süreçlerini yeniden yapılandırdı.

GeForce NOW, oyun kütüphanesini yeni oyunlarla genişletiyor GeForce NOW, oyun kütüphanesini yeni oyunlarla genişletiyor

Logo Yazılım'ın sunduğu yenilikçi çözümlerle, dijitalleşme yolculuğunda güçlü bir adım atan Motor Aşin, operasyonlarını hızlandırırken maliyet avantajı elde edecek.

Şirket, tüm yedek parça süreçlerini otomatize ederek tek bir platform üzerinden zaman ve mekandan bağımsız olarak yönetebilicek.

Mevcut sistemlerin modernize edilmesiyle birlikte artan sektörel rekabette öne geçmeyi amaçlayan Motor Aşin, dijital dönüşümün getirdiği yenilikleri iş süreçlerine entegre ederek müşterilerine daha hızlı ve kaliteli hizmet sunacak.

Logo Yazılım iş ortağı Netline’ın da yer aldığı projede veri analitiği ve otomasyon alanlarında önemli adımlar atılırken, sektördeki diğer firmalara da ilham kaynağı olmak hedefleniyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Motor Aşin Üst Yöneticisi (CEO) Saim Aşçı, vazgeçemeyecekleri yegane unsurların değişim ve inovasyon olduğunu belirtti.

Dijital dönüşümün, kendileri için sadece bir seçenek değil, aynı zamanda bir gereklilik olduğunu aktaran Aşçı, "Logo Yazılım ile gerçekleştirdiğimiz bu işbirliği, bize operasyonel verimliliği artırma ve müşterilerimize daha iyi hizmet sunma fırsatı sağladı." değerlendirmesinde bulundu.

Dijitalleşme yolunda, yenilikçi çözümlerle geleceğe yatırım yapmaya devam edeceklerini kaydeden Aşçı, "Zira işimizin hacmi ve doğası gereği milyonlarca parça ve binlerce müşterimiz varken dijital etkinliğimizi ve verimliliğimizi optimize etmek ve buna uygun yatırımlar yapmak bizler için hayati öneme sahip." ifadelerini kullandı.

Logo Yazılım Türkiye Genel Müdürü Akın Sertcan ise dijitalleşen dünyayla birlikte bilgi teknolojilerinin bir maliyet merkezi olmaktan çok, şirketlerin geleceğini şekillendiren stratejik konuma sahip bir modele dönüştüğünü kaydetti.

Otomotivinde çevik yapısı sayesinde dijital dönüşümde öncü sektörler arasında yer aldığını vurgulayan Sertcan, "Türkiye'nin en büyük yerli iş yazılımı şirketi olarak çözümlerimiz ve danışmanlık hizmetlerimizle müşterilerimizin bu süreçte her an yanında olarak gelecek projeksiyonu için yol gösteriyoruz. Motor Aşin ile gerçekleştirdiğimiz 360 derece dönüşüm projesinin sektör için önemli bir referans oluşturacağına inanıyoruz." açıklamasında bulundu.


Kaynak: aa