Bakan Işıkhan: “İş Teftiş Rehberlik ve Sosyal Diyalog Yoluyla İşyeri Uyumunun Güçlendirilmesi Projesi” nin açılış törenine katıldı Bakan Işıkhan: “İş Teftiş Rehberlik ve Sosyal Diyalog Yoluyla İşyeri Uyumunun Güçlendirilmesi Projesi” nin açılış törenine katıldı

İSTANBUL (AA) - MediaMarkt, Sevgililer Gününde hediye seçimini kolaylaştırmak için yapay zeka destekli "Sevgililer Günü Hediye Bulucu AI" projesini başlattı.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, MediaMarkt, "Anne AI" ve "Yeni Yıl Hediye AI" projelerinin ardından Sevgililer Günü için özel olarak geliştirdiği "Sevgililer Günü Hediye Bulucu AI" projesiyle alışveriş deneyimini yapay zekayla buluşturuyor.

"Sevgililer Günü Hediye Bulucu AI" projesi, şirket mağazalarında bulunan on binlerce ürünü akıllı algoritmalarla tarayarak, tüketicilerin tercih ve ihtiyaçlarına uygun hediye seçenekleri sunuyor.

Yapay zeka destekli bu asistan sayesinde kullanıcılar, sevdikleri için zevklerine ve tarzlarına uygun hediyeleri kolaylıkla bulabilecek.

Bu yenilik, MediaMarkt'ın müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve alışveriş süreçlerini teknolojiyle sürekli iyileştiren misyonunun bir parçası olarak dikkati çekiyor.

Kaynak: aa