Nur Bilen Yavuzer X NetWork'ten plaj kombinleri Nur Bilen Yavuzer X NetWork'ten plaj kombinleri

İSTANBUL (AA) - Migros'un markası Macrocenter, 108'inci mağazasını Alanya Downtown'da açtı.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Türkiye'nin ünlü plajlarından mavi bayraklı Kleopatra plajının karşısında ve Damlataş Mağarası'nın yakınında yer alan mağaza, hem Anadolu’nun özel tatlarını hem de dünyanın dört bir yanından çeşitli tatları raflarına taşıyor.

Mağaza, fonksiyonel reyon tasarımı ve profesyonel ekibiyle haftanın 7 günü 09.00-22.00 arasında hizmet veriyor. Mağaza, raflarına taşıdığı her ürünü sağlık, kalite ve lezzet standartları çerçevesinde elemeden geçiriyor.

Mağazanın yazın "Yat Kart" müşterilerine özel hazırladığı "Money" kampanyasında yapılan tüm alışverişlerde yüzde 10 Money kazanılıyor. Ayrıca mağaza, "Servis Kart" ve "Otel Restoran" kartlarıyla da kazançlı bir yaz vaad ediyor.

Mağaza, bu yaz Alanya Downtown'ın yanı sıra D-Marin Göcek, Marin Alaçatı Macrocenter şubelerini de hizmete açtı. Bu şubelere ek olarak yakın tarihte Bodrum Torba, Didim D-Marin, Akyarlar, Dalyan, Bodrum Ortakent, Türbükü Boviera, Marmaris ve Fethiye'de de yeni şubelerinin açılışını gerçekleştirecek Makrocenter, halihazırda Manavgat Antalya, Çeşme, Alaçatı, Ilıca ve Ardıç, Urla, Bodrum merkez, Çamlık, Bitez, Yalıkavak Marina, D- Marin Turgutreis, Selimiye, Göcek, Türbükü mağazalarıyla Ege ve güney sahillerinde hizmet veriyor.

Kaynak: aa