Hüseyin Yüksek deprem bölgesine 3 tır daha gönderdi Hüseyin Yüksek deprem bölgesine 3 tır daha gönderdi

AK Parti Sinop İl Başkanlığına 28. Dönem aday adaylığı müracaat devam ediyor. Evraklarını il başkanlığına teslim eden Gerzeli İş Adamı Hüseyin Yüksek, diğer aday adaylarını tek tek arayarak kendilerine başarılar diledi. 

Hüseyin Yüksek; “2023 seçimleri ülkemiz için hayati önem taşımaktadır. Bu anlamda seçim süreci bir yarış olarak değil, hizmet mücadelesi olarak görülmelidir. Bu seçimde AK Parti’mizin genel merkezi kimi seçerse seçsin, bizim mücadelemiz aynı kararlılıkla devam edecek. Bunu her fırsatta dile getirdim, yine altını çiziyorum. Bu vesile ile tüm adaylarımıza tekrardan başarılar diliyorum ve son olarak Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın her zaman yanında olacağımı tekrar ediyorum. Önümüzdeki seçimde  Milli irade doğru kararı verecek ve “Yeter söz Milletin” diyerek sandıktan AK Partimiz ve sayın Cumhurbaşkanımız güven tazeleyecektir. Buna yürekten inanıyorum.” dedi.
 
Yaptığı projelerin yanı sıra vatandaşların sorunlarına her zaman yakınlık gösteren iş insanı Hüseyin Yüksek, milletvekilliği yarışında “Bende varım” dedi. AK Parti İl binasında aday adaylık başvurusu yapan Yüksek, 14 Mayıs 2023 seçimlerinde her ne şartta olursa olsun Cumhurbaşkanı’nın yanında olunması gerektiğinin altını çizmişti.