banner718

banner600

banner534

AK Partili belediye başkanları Sinop'ta toplandı

Sinop'un AK Partili ilçe belediye başkanları İl Başkanlığında düzenlenen toplantıda bir araya geldi.

GÜNDEM 13.04.2019, 14:37 14.04.2019, 00:26
4594

İl Başkanlığı salonunda düzenlenen basın toplantısında AK Parti Sinop İl Başkanı Uğur Giresun ve AK Parti Sinop Milletvekili Nazım Maviş birer konuşma yaptı.

GEREKLİ ÖZ ELEŞTİRİMİZİ YAPACAĞIZ
Açılış konuşmasını yapan İl Başkanı Uğur Giresun, yeni seçilen ve görevi devam eden AK Partili belediye başkanlarına başarılar diledi. Başkanları tek tek tanıtan Giresun, "İl Başkanı olarak bundan sonra diyebilirimki güzel ve keyifli bir süreç olacak. Maalesef merkez ve Ayancık ilçelerimizde isteğimiz neticeyi alamadık. Bu konudaki öz eleştirimizi yaparak, hatalarımızı görerek, bundan sonraki süreçte gerek Sinop merkez ve gerekse Ayancık ilçemiz ile ilgili gerekli teşkilat içi çalışmalarımızı yapacağız" dedi.   

AK Parti Sinop Milletvekili Nazım Maviş'de yaptığı konuşmada, tüm Sinoplulara verdikleri destekten dolayı teşekkür etti. Nazım Maviş: "Bizim için bu seçimde gurur verici ve sevindirici olan şu: 8 ilçemizin 7'sini AK parti belediyeciliği ile buluşturduk. 2004'ten bu güne kadar AK Parti olarak girdiğimiz yerel seçimlerde aldığımız en yüksel belediye sayısı 2019'da, yani bu seçimlerde oldu. Boyabat, Durağan ve Saraydüzü belediye başkanlarımız bir kere daha kendi seçmenlerinden vize alırken, Dikmen, Gerze, Erfelek ve Türkeli belediye başkanlarımız da ilk defa kendi seçmenlerinden vize alarak hizmet için yola koyulmuş oldular. Öncelikle bu başarıda emeği olan tüm teşkilatlarımızı kutluyorum. Ayrıca CHP'den seçilen Ayancık ve Sinop Belediye Başkanlarımızı da telefonla arayarak tebriklerimi  paylaştım" dedi.

İL GENELDE VE BELEDİYE MECLİSİ ÜYELİKLERİNDE BÜYÜK BAŞARI ELDE ETTİK
Nazım Maviş, İl Genel Meclisinde de şu ana kadarki en yüksek üye sayısını bu seçimde aldıklarını belirterek, 21 üyeli İlG enel Meclisinin 18 üyesinin AK Parti, 3 üyesini de CHP tarafından alındığını hatırlattı. Belediye meclisi üyeliklerinde de büyük başarı elde ettiklerini dile getiren Maviş: "Sinop'un toplamında 9 belediyede, toplam 107 belediye meclis üyesi var. Bunun 56'sı AK Parti, 11 tanesi MHP'den, 5 tanesi İYİ Partiden ve 35 tanesi de CHP'den seçildi. Böylelikle belediye meclisinin toplamında da en çok üye çıkartan parti olarak büyük başarı elde ettik" diye konuştu. 

PROJELERİN ARKASINDAYIZ
Sinop Belediyesini alamamalarına rağmen, Ali Çöpçü tarafından deklare edilen projelerin yapılması için çalışacaklarını söyleyen Nazım Maviş: "Ali başkanımızın kamuoyu ile paylaştığı projelerin her biri içerisinde merkezi hükümetin iş birliği ile yapılacak olan projeler gene bizim takibimizde ve yine bizim gerçekleştirmeyi hedeflediğimiz planladığımız çalışmalar olacak. Buradan Sinop kamuoyuna çok açık ve net söylüyorum. Çevre yolunun sahibi Uğur Giresun’dur, Nazım Maviş’ tir, Ak parti hükümetidir. Sinop’a önümüzdeki 4 buçuk yıllık dönemde Ak parti teşkilatının gücü ile bizimde Ankara’daki çalışmalarımızla bu çevre yolunu mutlaka Sinop’a kazandıracak. Bir diğer proje ise meydan projesi. Belediye burada nasıl bir tutum içerisinde olur onu bilemiyorum. Ondan bağımsız olarak söylüyorum. Surların ihya edilmesi ve hükümet konağının adliye binasının şehir dışına çıkarttırmak sureti ile Sinop meydanının rahatlatılması konusunda biz yine Ak parti hükümeti olarak başta İl Başkanımızın, benim de Ankara’da takip ve kontrolümde bu vaat ettiğimiz bütün çalışmaları yapacağız.” dedi.

HER AY BİR İLÇEDE TOPLANACAĞIZ
Verilen her sözün yerine getirilmesi için gece gündüz demeden çalışacaklarını kaydeden Nazım Maviş sözlerini şöyle sürdürdü: "Bu vaat ve projelerin her birinin altına kefil olarak imzamızı attık. Milletimiz bir kez daha bu projeler için AK Parti'ye yüzde 45, Cumhur İttifakı'na da yüzde 53 oy vermek suretiyle Türkiye'de 4,5 yıllık seçimsiz dönemin de önünün açmış oldu. Artık bundan sonra görev bizde. Belediye başkanlarımızın ilan ettiği her projenin altına atılan imzanın, verilen her sözün hayata geçirilmesi için gece gündüz demeden hep birlikte çalışacağız. Belediye başkanlarıyla her ay bir ilçede koordinasyon toplantısı düzenleyerek yapılacak toplantıda projeler, vaatleri masaya yatıracağız. Yedi belediye arasında tecrübe paylaşımını hayata geçireceğiz. Beş yıl sonra milletimizin karşısına bir kez daha çıktığımızda verdiğimiz sözlerin her birisinin gerçekleşmiş olmasını temenni ediyoruz"

Nazım Maviş, 2024 yılında yapılacak seçimlerde vaat ve projelerini gerçekleştirerek vatandaşların karşısına yeniden çıkmayı hedeflediklerini de sözlerine ekledi. 

Basın toplantısına, Boyabat Belediye Başkanı Şefik Çakıcı, Dikmen Belediye Başkanı Adnan Acar, Durağan Belediye Başkanı Ahmet Kılıçaslan, Erfelek Belediye Başkanı Mehmet Uzun, Gerze Belediye Başkanı Cevat Şensoy, Saraydüzü Belediye Başkanı Hasan Peker, Türkeli Belediye Başkanı Veysel Şahin ile basın mensupları katıldı.

Kaynak: Vitrinhaber
banner664
Yorumlar (13)
Macabeyi 2 yıl önce
AKP nedenini sebebini sakin ama sakin dışarıda aramasın. Herşey kendi içinde, yanlış teskilatlanma,ego,kibir ve kendine inandıklarını zannettikleri insanlarla yola çıkmış olmaları. 1 gün önce seninle birlikte yürüyüp te,1 gün sonra diğer partinin bayrağını sallayan insanlarla yola çıkar ve kendi inananlarıni kırar üzer dislarsan ne kadar öz eleştiri yaparsan yap nafile. ÖNCE SAĞI SOLU ONU BUNU BIRAKIP SINOPLUYA İŞ VER, birilerinin gözüne girmek için veya yer edinmek için sinoplu olmayan bir dünya insanı ise yerlestirdiniz, bizim çocuklar bizim gençler bizim işe ihtiyacı olanları görmediniz veya görmek istemediniz. Eve lazım olan camiye haramdır, artık evinizde yaşayan ev hakkına dönün yüzünüzü ki onlarda hakkı olana hakkını teslim etmeyi bilirler. Birde yanınızda yorenizde gezdirdiginiz nifak tohumları sacanlarida ayırmayı ayiklamayi unutmayın sakin...
57li 2 yıl önce
aynısını ben yazacaktım
türkiye 2 yıl önce
Betona değilde üretime sanayiye tarıma destek verseniz
Hoca....sehrin girisine heyleiniz dikilir 2 yıl önce
Sen bu yazdigina inaniyormusun?????adam kac donemdir vekil....bir tane cakil tasimi getirmis sinop icin....
Şehrin girişine heykeliniz dikilir 2 yıl önce
Vekilim eğer gerçekten dediğiniz gibi en elzem Çevreyolu, Kapalı Spor Merkezi,daimi Ankara ve yazın İzmir Antalya uçuşları, Kent Meydanı ve otoparklı Valilik Meydanı projelerinizi Sinop’a, ilk seçilirken söz verdiğiniz Batı Karadeniz Sahil Yolunu da Ayancık’a kazandırırsanız gelecek ilk seçimde Ayancık ve Sinop da size geçer. Halkın 5 yılını kaybettirmemiş, nefsani ders verme dürtüsü yerine Rabbani hizmet verme rahmetini sergilemiş ve zaten kazansalarda yapamazlardı ki sözlerini tarihe gömersiniz ve Sinop tarihi sayfalarınıza adınız minnet ve dualarla geçer,şehrin meydanına fiziki olmasa da Gönüller’e Heykeliniz Dikilir ve Çiftlik köyü tüneli gibi şehir merkezi ve Ayancıkta da her geçtiğimizde dua ederiz size ve il başkanımıza..
Ayakta alkışlıyorum 2 yıl önce
Yapılamazsa yapılamasın yok! Memleket bizim memleket iyisi olsun vatandaş bizim vatandaş mutlu olsun var ha? Bu nasıl bir tevazudur bu nasıl bir hizmet vefasıdır bu halk bunu unutmaz! Engel olmaya çalışanı da unutmaz ! Siz bu memlekete gelmiş geçmiş en iyi Vekil, İl Başkanı ve İl Genel Meclis Başkanısınız.
Sinop 2 yıl önce
Neden kaybettiniz biliyormusunuz köy kesimine çok önemsediniz yardımlar hep köylere yapılıyor şehirdeki insanlara hiç yardım yapmadınız demicem ama şehirde çok mağdur durumda insanlar var hele sağlıkta güç hastalıklar var özel hastaneler cep yakıyor gerçekten şehirde yaşayan insanlar sağlıkta çok mağdur para yetiştiremiyor ekonomik güçlükler ne sayarsanız sayın mv sizler gibi maaşımız yok
vatandaş 2 yıl önce
yardımcı olursanız Allah razı olsun.
Hoca... 2 yıl önce
İl ve ilçe teskilatindaki yönetimdeki arkadaşlar? oğlunu kızını karısını baldizini iş ortaklarının çocuklarını rakip parti mensuplarını oy alırım uğruna havalanina hasteneye üniversiteye resmi kurumlara yerlestirdiniz yillarca akpartiye çalışan gönül verenlerede mazeretleri atlattiniz o ise aldiklarinizda size oy vermedi yüzden sinop merkezi kaybettik ilçelerdeki gibi söz senet mantığı malesef merkezde olmadı dada olmaz şu anki yönetim aynı hatayı 5 yıl boyunca devam ettirir birileri gibi telefonkarı açmaz verilen sözleri tutmaz selamı sabahı almaz ise bu yönetimler yarın mahalle teşkilatı bile kuramaz sayın il ve ilçe yönetimi arkadaşlar önümüzdeki 5 yılı iyi değerlendirin yoksa tarihin tozlu sayfalarında yerinizi alırsınız ayrıca dip not önümüzdeki vekil secimindede sefik çakıcı kesin aday yalandan hayal kurmayın herkes görevinin gereğine makina göre çalışsın başka hayeller kurmasın hayırlı 5 yıllar dava adamı akpartili bir seçmenden uyarı
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
banner715
banner681
22°
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sizce Sinop için hangi projenin yapılması daha önemli?
Namaz Vakti 20 Eylül 2021
İmsak 04:50
Güneş 06:18
Öğle 12:38
İkindi 16:04
Akşam 18:48
Yatsı 20:10
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Beşiktaş 5 13
2. Trabzonspor 5 13
3. Konyaspor 5 11
4. Hatayspor 5 10
5. Karagümrük 5 10
6. Fenerbahçe 5 10
7. Altay 5 9
8. Alanyaspor 5 9
9. Galatasaray 5 8
10. Kayserispor 5 7
11. Malatyaspor 5 6
12. Göztepe 5 5
13. Gaziantep FK 5 5
14. Kasımpaşa 5 5
15. Adana Demirspor 5 5
16. Antalyaspor 5 4
17. Sivasspor 5 3
18. Başakşehir 5 3
19. Giresunspor 5 1
20. Rizespor 5 1
Takımlar O P
1. Ümraniye 6 16
2. Eyüpspor 6 12
3. Erzurumspor 6 12
4. Ankaragücü 5 11
5. Tuzlaspor 5 11
6. Bandırmaspor 6 9
7. Manisa FK 6 9
8. Samsunspor 5 7
9. Kocaelispor 5 7
10. Altınordu 6 7
11. Boluspor 4 6
12. Adanaspor 6 6
13. Denizlispor 6 6
14. Menemenspor 5 6
15. Bursaspor 6 5
16. Gençlerbirliği 6 5
17. Ankara Keçiörengücü 5 4
18. İstanbulspor 4 3
19. Balıkesirspor 4 3
Takımlar O P
1. Chelsea 5 13
2. Liverpool 5 13
3. M. United 5 13
4. Brighton 5 12
5. Man City 5 10
6. Everton 5 10
7. Tottenham 5 9
8. West Ham 5 8
9. Brentford 5 8
10. Aston Villa 5 7
11. Watford 5 6
12. Leicester City 5 6
13. Arsenal 5 6
14. Crystal Palace 5 5
15. Southampton 5 4
16. Wolverhampton 5 3
17. Leeds United 5 3
18. Newcastle 5 2
19. Burnley 5 1
20. Norwich City 5 0
Takımlar O P
1. Real Madrid 5 13
2. Atletico Madrid 5 11
3. Valencia 5 10
4. Real Sociedad 5 10
5. Athletic Bilbao 5 9
6. Sevilla 4 8
7. Osasuna 5 8
8. Mallorca 5 8
9. Rayo Vallecano 5 7
10. Barcelona 3 7
11. Real Betis 5 6
12. Elche 5 6
13. Cádiz 5 5
14. Villarreal 4 4
15. Levante 5 4
16. Espanyol 5 3
17. Granada 4 2
18. Celta de Vigo 5 1
19. Getafe 5 0
20. Deportivo Alaves 4 0
banner637