Firma Rehberi

Firma Rehberi / Öne Çıkanlar

Firma Rehberi / Yeni Eklenenler

banner600

banner534

Ses Geçirmez Kapı
Ses Geçirmez Kapı
Sektör İnşaat
İl / İlçe İstanbul / Sultanbeyli
Web Sitesi https://www.akustikkapi.gen.tr
Telefon 0216 498 89 81

Ahşap ses yalıtım olarak tasarlanmış, ses geçirmez özelliğe sahiptir. Masif 50 mm kanat kalınlığı serenli, içinde ses kesici özel 2 çeşit şilte kullanılmaktadır. Ses yalıtım kapısını özel açık profili ile takım halde kullanılması ses yalıtımı için gereklidir. Estetik olarak akustik panel kaplanmış bir duvarda farklı kapı modelleri mimarı açıdan görüntü bozukluğuna sebep olmaktadır. Ahşap akustik panel kaplanmış salon duvarlarının giriş çıkış kapıları, düz panel malzemeden yapıldığı zaman ses yansımalarına sebep olur, duyum kalitesini belli bir oranda bozar. Akustik kapıların salona bakan yüzeyleri akustik seçimine uygun olarak imal edilir. Akustik yalıtımlı kapı kalınlıkları 42 mm olup, iç yüzeyin altında 2,5 cm kalınlığında taş yünü vardır.

Taş yünü hem sesin yutulmasını sağlar. Hem de içten ve dıştan ses izolasyonu yapar. Ses yalıtımı yapılan mekanlarda duvar ve tavanlar kadar izolasyonu tamamlayan önemli nokta kapılardır. Ses kirliliğini önlemeye yönelik çalışmalar doğrultusunda istenilen ölçülere uygun üç model ses yalıtım kapısı üretmekteyiz. Akustik fitiller, akustik kontrolü gerektiren kapılar için tamamlayıcı aksesuarlar olup, kapılarda akustik, hava, sızdırmazlık, böcek, ışık, duman ve yangın kontrolü sağlamak üzere tasarlanmışlardır.

Konferans salonu kapıları, ses kayıt stüdyoları kapıları, simültane odası kapıları, çok amaçlı salon kapıları,radyo stüdyo kapıları, televizyon stüdyosu kapıları. Ses yalıtımı yapılan mekanlarda duvar ve tavanlar kadar izolasyonu tamamlayan önemli nokta kapılardır. Ses kirliliğini önlemeye yönelik çalışmalar doğrultusunda istenilen ölçülere uygun, üç model ses yalıtım kapısı üretmekteyiz. Akustik kapı fiyatları istenilen kalınlık, ebat ve İçinde kullanılan ses yalıtım malzemelerine göre belirlenir. Tek kanatlı ve çift kanatlı üretimimiz mevcuttur.

Adres: Ahmetyesevi mahallesi çamlık caddesi sema sokak no: 9

Bunlara Göz Atabilirsiniz