Firma Rehberi

Firma Rehberi / Öne Çıkanlar

Firma Rehberi / Yeni Eklenenler

banner600

banner534

Elazığ Haber
Elazığ Haber
Sektör İnternet Gazeteleri
İl / İlçe Elazığ / Merkez
Web Sitesi http://www.gundemelazig.com
Telefon 0850 302 96 42
Gündem Elazığ Haber adlı haber sitesi geçtiğimiz 2013 yılının Ocak ayında kuruldu. Gündemi yakalayan haberleriyle faaliyetlerini yaklaşık 2 senedir başarıyla sürdürüyor.

Site içeriğinde genel olarak Elazığ'da öne çıkan güncel haber ve gelişmeleri bulabilirsiniz. Spordan siyasete, güncel konulardan ekonomiye, kültürden eğitime Elazığ haberleri sitesi üzerinden takip edilebiliyor.

www.gundemelazig.com'da Elazığ iline ait haberlerin yanı sıra ülkemizin diğer illerinde ve hatta dünya üzerinde yaşanan gelişmeleri de en güncel haliyle görebilirsiniz. İşletim sistemleri, anti-virüs yazılımları, sosyal ağlar, cep telefonları ve teknoloji dünyasına ait diğer tüm ilgi çekici haber ve yazılar bu adreste bulunabiliyor.

Gündem Elazığ Haber İnternet sitesinde yer alan haberleri dilediğiniz takdirde, Facebook ve Twitter gibi sosyal ağlar üzerinden sevdikleriniz ile tek bir tuşa basarak paylaşa bilmektesiniz. Haberin üzerinde yer alan Tweetle veya diğer sosyal ağlara ait logoları tuşlayarak tüm çevrenize www.gundemelazig.com tarafından hazırlanan haberleri gösterebilirsiniz.

Foto galeri ve video galeri bölümlerimizde haberlere ait fotoğraf ve videolar paylaşılıyor. Sitede yer alan seri ilanlar bölümünü, emlak - 2.el eşya - otomobil ve personel ilanı gibi amaçlar için kullanabiliyor. Ayrıca firmanız var ise firma rehberi bölümümüzden, firmanızı tanıtabilecek veya ihtiyacınız olan firmaları görebileceksiniz.

Adres: Gazi Cad.No:38

Bunlara Göz Atabilirsiniz