Firma Rehberi

Firma Rehberi / Öne Çıkanlar

Firma Rehberi / Yeni Eklenenler

banner600

banner534

Aktüel Ürünler
Aktüel Ürünler
Sektör İnternet Gazeteleri
İl / İlçe Afyon
Web Sitesi http://www.aktuelurunler.biz
Telefon
Aktüel Ürünler alışveriş ve kampanya sitesi A101 ve Şok marketlerin aktüel ürünleri ve aktüel ürünler kataloğu ile katalogda yayınlanarak satışa sunulan aktüel ürünlerini detaylı olarak incelemektedir.

A101 Market ve Şok Marketler'in haftalık olarak düzenli bir şekilde duyurdukları Aktüel Ürünler Kataloğu incelemeleri ile ziyaretçilerine haftalar öncesinden fırsat ürünlerini, kampanyalar ve indirimli ürünlerini duyuran aktüel ürünler sitesi, ziyaretçilerinin aile bütçelerine de katkıda bulunarak ucuz alışverişin önünü açıyor. Aktüel ürün kataloglarında yer alan ürünlerin özelliklerini ve fiyatını başka mecralardaki fiyatlarla kıyaslayan site editörleri, ürünlerin avantajlı olup olmadığını tespit ediyor ve site ziyaretçilerine kaliteli ürünleri ucuza satın alma imkanı sunuyor.

Aktüel Ürünler Nedir?
Aktüel ürünler, A101 ve Şok Marketler'in müşterilerinin değişen ilgi ve ihtiyaçları doğrultusunda ucuz fiyatlarla satışa sunduğu ürünleri kapsayan bir pazarlama yöntemidir. Örneğin sevgililer günü yaklaştığında, sevgilisine hediye vermek isteyen müşterilerine yönelik hediye çeşitlerini ya da havalar soğuduğunda ısıtıcı ürünlerini A101 aktüel ve Şok aktüel adı altında ile uygun fiyatlara satışa sunarlar. A101 ve Şok aktüel ürünler kataloglarında genellikle; gıda ve temizlik ürünleri, televizyon, telefon, tablet bilgisayar, notebook gibi teknoloji ürünleri, yatak örtüsü, yastık kılıfı, nevresim takımları gibi ev tekstili ürünleri, sehpa, dolap, kitaplık, çalışma masası gibi mobilya ve dekorasyon ürünleri, tencere, tava, kaşık, tabak gibi mutfak eşyaları, bay/bayan ve çocuk giyim ürünleri, bisiklet, akülü araba gibi oyuncak çeşitleri yer alır. A101 aktüel ürünler kataloğu her hafta Perşembe ve Cumartesi günleri yayınlanırken, Şok aktüel ürünler kataloğu ise Çarşamba ve Cumartesi günleri açıklanır ve 1 hafta süre ile kampanyalı fiyatlarla katalogdaki ürünler satışa sunulur.

Siz de A101 aktüel ve Şok aktüel ürünler kataloğu indirimli ürünlerinden haftalar öncesinden haberdar olmak ve indirimli fiyat avantajlarında yararlanmak için, AktuelUrunler.Biz sitemizi takip edebilirsiniz.

Bunlara Göz Atabilirsiniz