Elektrikli araç kiralama platformu Voltify ile yenilikçi elektrikli araç şarj istasyonu operatörü Beefull, yeni bir iş birliğine imza attı.

Otomotiv satış sonrası pazarında artış beklentisi Otomotiv satış sonrası pazarında artış beklentisi

Türkiye’nin ilk elektrikli araç kiralama platformu Voltify ile yenilikçi elektrikli araç şarj istasyonu operatörü Beefull, yeni bir iş birliğine gitti.

İki şirket arasında kurulan iş birliği, elektrikli araç kullanımını teşvik etmenin yanı sıra, sürdürülebilir enerji kullanımını da destekleyecek. Yüzde 20 oranındaki indirim, Voltify kullanıcılarının maliyetlerini düşürerek elektrikli araç kullanımını daha cazip hale getirecek. Beefull CGO’su Alper Arın, “E-Mobilite, çevremiz ve dünyamız için önemli bir adım ve bu adımın bir parçası olmak bize gurur veriyor” diyerek bu işbirliği ile elektrikli araç kullanıcılarının hayatlarını kolaylaştırma ve enerji ihtiyaçlarını sürdürülebilir bir şekilde karşılama hedeflerine önemli bir katkı sağladığını belirtti.

Voltify Kurucu CEO’su Mehmet Yiğit müşterilerine sundukları ek değer ve sürdürülebilirlik adına attıkları bu adımın önemine vurgu yaptı ve şunları söyledi: “Voltify olarak Beefull ile başlattığımız bu yeni kampanya ile müşterilerimize en iyi elektrikli araç deneyimini yaşatma misyonumuz doğrultusunda bir adım daha attık. Bu adımlarımızın sonucunda sürdürülebilir bir dünya için ülkemizde de elektrikli araçların diğer gelişmiş ülkelerin hızında yaygınlaşacağına inanıyoruz”.

Voltify müşterileri, bu iş birliği sayesinde Beefull’un geniş şarj istasyonu ağından yüzde 20 indirimli fiyatlarla faydalanabilecek.

Kaynak: iha