Balıkesir’de hastanede tedavi gören bir kişinin yakınları ile kadın doktor arasındaki tartışma çıktı. Doktoru darp ettiği iddia edilen 2 kişi gözaltına alındı.

Londra’da demiryolu hattında arıza: Yolcular raylarda yürüdü Londra’da demiryolu hattında arıza: Yolcular raylarda yürüdü

Alınan bilgiye göre, Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesinde iki aydır yoğun bakımda tedavi gören İ.A’nın yakınları H.A. ve oğlu M.A. hastaları hakkında bilgi almak için Anestezi ve Yoğun Bakım Doktoru Fatma Kübra Karaosmanoğlu’nun yanına geldi.

Hasta hakkında bilgi veren Karaosmanoğlu, henüz bilinmeyen bir nedenle H.A. ve oğlu M.A. darbedildi. Karaosmanoğlu, darp raporu alarak M.A ve H.A’dan şikayetçi oldu. Haklarındaki suçlamaları kabul etmeyen M.A ve H.A polis ekiplerince gözaltına alındı.

Balıkesir Valisi İsmail Ustaoğlu da konuya ilişkin sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, kadın hekime uygulanan şiddeti kınadığını belirtti. Ustaoğlu, hekime acil şifalar dilediğini kaydederek, konuyu adli makamlar nezdinde yakından takip ettiğini bildirdi.