Hatay Büyükşehir Belediyesi İl genelinde yol yapım çalışmalarına devam ediyor Hatay Büyükşehir Belediyesi İl genelinde yol yapım çalışmalarına devam ediyor

Manisa Büyükşehir Belediyesi ile Salihli Belediyesi arasında ilçenin çeşitli mahallelerinde kullanılmak üzere kilit parke taşı desteğini içeren protokol imzalandı. Protokol kapsamında Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından 50 bin metrekare parke taşı desteğinde bulunulacak.

İl genelindeki çalışmalarına aralıksız devam eden Manisa Büyükşehir Belediyesi, bu hizmetlerin yanında ilçe belediyelerine de desteğini sürdürüyor. İlçe belediyelerine ihtiyaç duyulan mahallelerde kullanmaları için kilit parke taşı desteğinde bulunan Manisa Büyükşehir Belediyesi, Salihli Belediyesi ile protokol imzaladı. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ve Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda tarafından imzalanan protokol kapsamında 50 bin metrekare kilit parke taş desteği Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından sağlanacak.

Protokolün hayırlı olmasını dileyen Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, “Ayrıca, Büyükşehir Belediyemiz tarafından ilçemizdeki 3. Bölge İtfaiye Amirliği ile Bülent Ecevit Köprülü Kavşağına kadar olan yolda sıcak asfalt çalışması yapılacak. Bizlere her zaman destek olan Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’e, hemşehrilerim adına teşekkür ediyorum” dedi.

Kaynak: iha