Kahramanmaraş’tan 51 saat sonra güzel haber: 20 yaşındaki Melisa kurtarıldı Kahramanmaraş’tan 51 saat sonra güzel haber: 20 yaşındaki Melisa kurtarıldı

Ankara’nın Ayaş ilçesinde yol kenarında park halinden otomobilde 3 kişinin cansız bedeni bulundu. Araçta içerisinde ise yoğun egzoz kokusunun olduğu belirtildi.

Olay, Ankara’nın Ayaş ilçesinde D-140 karayolu üzerinde meydana geldi. İddialara göre, çevredeki vatandaşlar 3 kişinin otomobil içerisinde hareketsiz yattığı görüldü. İhbar üzerine olay yerine jandarma ve sağlık ekipleri sevk edildi. 112 Acil servis ekipleri otomobil içerisindeki 3 kişinin hayatını kaybettiğini belirledi. Jandarma ekiplerinin yaptığı çalışma otomobil içerisinde bulunan 3 kişinin Satılmış Koç , Kurban Duran ve Mehmet Gökdemir olduğu belirlendi. Olay yerinde yapılan ilk incelemede ise şahısların vücutlarında herhangi bir darp ya da kesici ize rastlanılmadığı gözlemlendi. Otomobil içerisinde çok sayıda alkol şişesi olduğu ve araç içerisinde yoğun egzoz kokusunun olduğu belirtildi. Kesin ölüm nedenlerinin belirlenmesi için 3 kişinin cansız bedenleri Ankara Adli Tıp Kurumu’na kaldırıldı.