Vitrinhaber Gazetesi

Erdal Gürbüz 

Genel

Amerika televizyonlarına hızlı bir giriş yapmaya hazırlanan ‘FaceToFace’ adlı dizinin ilk fragmanının yayınlanması ile sosyal medyada gündeme oturdu.  İzleyicilerin büyük beğenisini toplayan dizi, özellikle başrol oyuncusu Erdal Gürbüz ile büyük ilgi odağı oldu. 

Ünlü oyuncu Erdal Gürbüz kimdir? Uzun zamandır ekranlarda ve sinema perdelerinden uzak kalan ünlü oyuncu Erdal Gürbüz, Netflix ekranlarında Haziran ayında yayınlanmaya hazırlanan FacetoFace dizisi ile tekrardan televizyon ekranlarına hızlı bir giriş yaptı. Ünlü oyuncunun canlandırdığı karakter ve dizi sosyal medyada gündem oldu. Ünlü oyunu hakkında merak edilenleri sizler için derledik.

ERDAL GÜRBÜZ HAYATI VE BİYOGRAFİSİ 
10 Kasım tarihinde İsviçre’de doğan ünlü oyuncu, Orta Doğu Teknik Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği bölümünden Mezun olduktan sonra London Academy of Music and Dramatic Art (LAMDA) oyunculuk okulunda oyunculuk eğitimi almıştır. Eğitim hayatına devam ettirdiği yıllarda ayrıca Şahika Tekand'a ait Stüdyo Oyuncuları topluluğunda oyunculuk derslerine de devam etmiştir. İlk olarak Kayıp, Ve Fetih 1453 Filmlerinde rol almıştır.

Hemen Ardından Halkbankası, Derimod ve NewBalance’nin Reklam yüzü olmuştur.

Aralık 2021’de Börü Adlı bluetv dizisine başrol olarak girmeye hazırlanan Erdal, Amerika yapımı olan FacetoFace dizisine de Haziran ayında Başrol olarak başlayacaktır.

En büyük başarısı olan, Hızlı Ve Öfkeli 9 Serisi’de Kariyerine büyük güç katmıştır.

Erdal Gürbüz, kısa zamanda Dünya Basınının zirvesine oturacaktır.

Rihanna’nın mesajına görüldü atmasıyla Amerika’da büyük ses getiren Erdal Gürbüz, Şimdiden adından sıkça söz ettirmeye başladı.

Bu bir Advertorıal haberdir

Yorumlar (1)

Malatya diyarindan 6 Ay Önce

Haberin icerikleri kanitlanabilir mi?

Sitemizden en iyi şekilde faydalanmanız için çerezler kullanılmaktadır.