Akkök Holding’de İcra Kurulu Üyesi ve CFO görevine Veysi Küçük, Stratejik Planlama ve iş Geliştirme Direktörlüğüne Ozan Hançer getirildi.

Kadınların gücü çikolatayı tatlandırdı Kadınların gücü çikolatayı tatlandırdı

Kimya, enerji ve gayrimenkul sektörleri başta olmak üzere pek çok sektörde faaliyet gösteren Akkök Holding’de yeni atamalar gerçekleşti. 1 Ocak itibariyle Akkök Holding’in İcra Kurulu Başkanlık koltuğuna oturan İhsan Gökşin Durusoy’un ardından Akkök Holding iştiraklerinden kimyasal kaplama malzemeleri üreticisi Akcoat’un Genel Müdürü Veysi Küçük, Akkök Holding İcra Kurulu Üyesi ve CFO olarak atandı. Akiş GYO Stratejik Planlama, İş Geliştirme ve Yatırımcı İlişkileri Direktörü olan Ozan Hançer ise Stratejik Planlama ve iş Geliştirme Direktörü görevine getirildi.

İş yaşamına finans ve bankacılık sektörü ile başlayan Ozan Hançer ise 2005 yılında Garanti Bankası Risk Yönetimi Bölümünde Yönetici Adayı olarak, 2007 - 2008 yılları arasında ise İş Yatırım’da Kurumsal Finansman Uzmanı olarak birleşme ve satın alma süreçlerinde çalışmıştır. 2008 - 2010 yılları arasında Unicorn Capital Girişim Sermayesi şirketinde yatırımlar konusunda Kıdemli Uzman olarak görev alan Hançer, Akkök Holding bünyesine 2010 yılında katıldı. Akiş Gayrimenkul Yatırımı A.Ş.’de sırasıyla; Stratejik Planlama ve İş Geliştirme Uzmanı, İş Geliştirme ve Pay Sahipleri ile İlişkiler Yöneticisi ve İş Geliştirme ve Yatırımcı İlişkileri Müdürlüğü görevlerinde bulunan Hançer, 2017 yılından beri Akiş GYO A.Ş. Stratejik Planlama, İş Geliştirme ve Yatırımcı İlişkileri Direktörü olarak çalışıyordu.